Apie mus

Esame vieni didžiausių katalizatorių supirkėjų Lietuvoje ir 15 metų darbo patirtį turinti įmonė. Su jauna, veržlia ir motyvuota komanda stengiamės dar labiau praplėsti antrinių žaliavų perdirbimo procesą. Mūsų įmonės aikštelėje taip pat rasite juodo bei spalvoto metalo supirkimą, elektronikos perdirbimą. Nuo pat įmonės veiklos pradžios pagrindinis darbo principas yra sąžiningumas ir atvirumas su klientais. Geras santykis su klientais užtikrina bendradarbiavimo sėkmę ir ilgalaikių santykių galimybes.

Katalizatoriai ir DPF filtrai

Katalizatoriai ir DPF filtrai padeda sumažinti ore sklindančių teršalų, galinčių pakenkti žmonėms ir aplinkai, kiekį, paversdami 90 % kenksmingų išmetamųjų teršalų mažiau kenksmingomis dujomis. Gerai prižiūrimi katalizatoriai ir DPF filtrai pagerina automobilio efektyvumą, bendrą būklę ir veikimą.

Superkame katalizatorius iš naudotų automobilių, kurie yra ardomi, utilizuojami arba katalizatorius trukdo automobilio eksploatavimui. Mūsų įmonė superka katalizatorius iš fizinių ir juridinių asmenų, visada siekiant savo klientams pasiūlyti aukštesnes nei rinkoje vyraujančias kainas. Svarbu įvertinti, kad katalizatoriuose ir DPF filtruose yra tauriųjų metalų, tokių kaip platina, paladis, rodis, todėl galutinis įmonės tikslas yra jų perdirbimas ir paruošimas naujų katalizatorių gamybai.

Vertinantiems savo laiką, siekiant atrasti sau tinkamą sprendimą, siūlome pasitikėti profesionalais ir parašyti mums.

KATALIZATORIAI LIETUVA